Domki w Zakopanem, do których warto się wybrać na urlop.

Domki w Zakopanem

Jeśli urlop – to polskie Tatry. Jeśli polskie Tatry – to Zakopane. Jeśli Zakopane – to domki “Zakovilla”.

Dlaczego warto wybrać domki „Zakoviila” w Zakopanem?

Wybierając domki „Zakovilla” w Zakopanem, mamy gwarancję udanego wypoczynku w ekskluzywnych willach. Mamy do wyboru dwa domki: „Villa Zoniówka/Zoniówka Premium” oraz „Villa Miła Moja”. Obie propozycje to gwarantowany komfort, prywatność i przepiękne górskie krajobrazy za oknem. Willa Zoniówka/Zoniówka Premium oferuje Państwu dużą przestrzeń i klimatyczne wnętrza. Usytuowana jest na obrzeżach Zakopanego, z dala od zgiełku miasta i turystów, dzięki czemu panuje cisza i spokój. Willę otulają łąki, pastwiska i przepiękna panorama Tatr a dojazd do centrum Zakopanego zajmuje jedynie około 12 minut. „Zoniówka” posiada do dyspozycji gości dużą kuchnię z jadalnią w pięknym drewnianym stylu. W budynku znajdziemy także salon rozrywki, gdzie można spędzić czas grając w tenisa stołowego, bilard lub piłkarzyki. W budynku znajdziemy również saunę, duży salon, który stanowi wolną przestrzeń np. na rodzinne , wspólne wieczory. Dom posiada 3 piętra, jest przestronny i nowocześnie urządzony. Usytuowanie domu w takiej lokalizacji i duża przestrzeń wokół (1100 m2) daje gościom wiele możliwości spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu, na zewnątrz jest miejsce na zorganizowanie ogniska lub na zabawy ruchowe dla dzieci. Willa Zoniówka w dwóch opcjach: Zoniówka/Zoniówka Premium to miejsca przeznaczone dla 15/20 osób. Posiadają 5/7 sypialni, 4/5 łazienki, 1/2 salony, ich powierzchnia to 260/340 m2, oba obiekty posiadają dostęp do wi-fi.

Druga propozycja to Willa „ Miła Moja”. Jest to kolejne bardzo klimatyczne miejsce, gwarantujące wypoczynek pełny komfortu. Dom ten posiada trzy poziomy, jest przestronny, bogato wyposażony, znajdziemy w nim m.in. kącik do zabawy dla dzieci, 2 niezależne salony z kominkami, w pełni wyposażoną kuchnię z bardzo dużym stołem, do konsumpcji w towarzystwie rodziny lub znajomych. Willa usytuowana jest w dzielnicy Jaszczurówka, jest to spokojna, cicha dzielnica Zakopanego. Dom usytuowany jest w otulinie Tatrzańskiego Park Narodowego, który jest doskonałą propozycją na spacery. Tylko 3 minutowy spacer dzieli nas od wejścia do Doliny Olczyskiej, a po 4 minutowym spacerze będziemy mogli podziwiać zabytkową kaplice na Jaszczurówce projekty Stanisława Witkiewicza. W odległości 600 metrów od Miłej Mojej znajduje się kompleks wyciągów narciarskich pod Nosalem. Na stronie internetowej www.zakovilla.pl możemy zobaczyć szczegółowe zdjęcia obu willi lub nawet wybrać się na wirtualny spacer, zwiedzając ich wnętrza oraz przestrzeń znajdującą się wokół nich.

Jakie atrakcje turystyczne znajdują się w pobliżu domków “Zakovilla”?

Dolina Olczyska, która jest jedną z najmniej wymagających tatrzańskich dolin i można ją bezpiecznie zwiedzać nawet z dziećmi. Ma jedynie około 4,5 km2. Wejście do Doliny Olszyska znajduje się od ulicy Jaszczurówka. Ciekawostką przyrodniczą jest położone w dolinie Wywierzysko Olczyskie, które „pompuje” do 700 litrów wody na sekundę. Tu początek swój ma potok Olczyski. W dolinie dominuje las świerkowy, sosna zwyczajna, olcha szara, knieć błotna górska, tojad Kotuli i jarząb nieszpułkowy. 
Tatrzański Park Narodowy – jest miejscem dla wielu chronionych gatunków flory i fauny. Dzięki oznakowanym i ugruntowanym szlakom turystycznym jest łatwo dostępny dla turystów. Dużym atutem Tatrzańskiego Parku Narodowego są liczne jeziora polodowcowe, które charakteryzują się bardzo przejrzystą wodą. Największe z nich to Morskie Oko oraz Wielki Staw Polski. Znajdziemy tu również wywierzyska i wodospady. Dużą atrakcją turystyczną są także Wodogrzmoty Mickiewicza. 

Dolina Olczyska czy Tatrzański Park Narodowy, to tylko przykład atrakcji turystycznych, które czekają na gości domków “Zakovilla”.