Stwórz wesele swoich marzeń, stosując się do tej wspaniałej rady!

ślub

Śluby to czas dla wszystkich. Poniższe rady, które pomogą Ci zorganizować wspaniałe i niezapomniane wesele.

Możesz uzyskać lepszą cenę za wesele, rezerwując go w okresie wolnym od pracy. Większość ludzi bierze ślub w okresie od czerwca do sierpnia. Jeśli jest to konieczne, aby ślub odbył się w tym czasie, upewnij się, że dokonałeś rezerwacji z dużym wyprzedzeniem, aby uzyskać rozsądną ofertę.

Możesz zaoszczędzić sporo pieniędzy kupując suknię ślubną online, ale upewnij się, że weźmiesz pod uwagę czas wysyłki i zmiany podczas planowania, kiedy złożyć zamówienie.Włącz ten dodatkowy koszt do budżetu.

Wybierz temat ślubu, który reprezentuje czas, który spędziliście razem.

Miej swój ślub na nieruchomości w miejscu należącym do przyjaciół lub znajomych.

Najważniejszą rzeczą przy rozważaniu małżeństwa jest osoba, którą planujesz poślubić. Nie należy spieszyć się z podjęciem tej zmieniającej życie decyzji. Pomyśl o tej osobie i o tym, co doprowadzi cię do szaleństwa, a także o tym, co doprowadzi cię do szaleństwa.

Nie przesadzaj z dekorowaniem stołów, przy których goście będą siedzieć podczas Twojego przyjęcia weselnego. Kwiaty mogą rozpraszać uwagę gości przez większość czasu.

Kiedy zaprosisz swoją rodzinę na wesele, sprawdź, czy nie zechciałaby też zostać na miesiąc miodowy. To pozwoli im spędzić później urlop!

Planując organizację miejsca na wesele, upewnij się, że przy każdym stole znajdzie się parzysta liczba gości. Grupuj stoliki według wieku, aby pomóc im znaleźć rzeczy, o których warto rozmawiać.

Możesz użyć Craigslist, aby zlokalizować talenty w Twojej okolicy, aby pomóc Ci zorganizować idealny dzień ślubu, ogłaszając pomoc na Craigslist.

Być może chcesz myśleć o połączeniu dwóch lub wielu menu razem, co najlepsze z obu rodzin i wygodne dla wszystkich obecnych. Dodać twist za pomocą etnicznych napojów, napojów lub jadalnych przysmaków weselnych.

Jeśli rodziny pary pochodzą z różnych środowisk kulturowych, uhonoruj obie strony planując ceremonię ślubną, która łączy w sobie tradycje jednej ze stron, jedzenie, rytuały lub rytuały z obu stron. Stworzy to intrygującą i niezapomnianą kombinację, którą obie strony rodziny będą miały okazję poznać.

Upewnij się, że każda część wesela jest zgodna z planem, od rozrywki do jedzenia. Chcesz mieć pewność, że każda osoba, która zdecydowała się być częścią Twojego wyjątkowego dnia ma tak samo wspaniały czas jak Ty.

Upewnij się, że Twój lokal gastronomiczny ma świadomość, że wesele odbędzie się na świeżym powietrzu.Możesz użyć fantazyjnych pokrowców, aby chronić swoje jedzenie. Możesz nawet uruchomić przedłużacz i podłączyć lodówkę lub kilka lodówek na miejscu, aby utrzymać napoje w chłodzie.

Bądźcie rozważni i zastanówcie się, co gość może chcieć zrobić, jeśli macie wesele w miejscu docelowym. Nie chcesz mieć pewności, że dasz swoim gościom dodatkowy powód do niepokoju. Próbuje wysyłać out zapisywać datę karty nie mniej niż osiem miesięcy naprzód tak, że twój goście mogą robić stosownym przygotowaniom dla pracy i rodziny.

Radosna okazja jak wesele może łatwo zamienić się w strefę katastrofy, jeśli niewłaściwie ją zaplanujesz. Umieszcza rada ty wokoło czytać w praktykę zmniejszać twój stres, i pomaga ciebie łatwo planować twój ślub.